Cicişler'den Esra Ersoy'un istismar ettiği çocuğun yaşı ortaya çıktı! '18'den büyük gösteriyor' demişti

Ciciş kardeşler olarak bilinen kardeşlerden Esra Ersoy'un 13 yaşındaki bir çocuğa istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılandığı davada gerekçeli karar açıklandı. Ersoy'un '18 yaşından büyük gösteriyordu' dediği çocuğun kemik yaşı ortaya çıktı.

Magazin 09.04.2022, 12:00 09.04.2022, 13:01
Abone ol
Cicişler'den Esra Ersoy'un istismar ettiği çocuğun yaşı ortaya çıktı! '18'den büyük gösteriyor' demişti

Kamuoyunda 'Ciciş Kardeşler' olarak tanınan Esra ve Ceyda kardeşlerden Esra Ersoy'un 13 yaşında bir çocuğa istismarda bulunduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bodrum Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan davada Ersoy, 'cinsel istismar' suçundan 8 yıl, 'konut dokunulmazlığını ihlal' suçundan ise 2 yıl 1 ay hapse çarptırılmış ve hakkında yakalama kararı çıkarılmıştı.

"18 YAŞINDAN BÜYÜK BİRİ KAPIYI AÇTI"

Daha sonra gözaltına alınan Ersoy tutuklanarak Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'ne gönderilmişti. Ersoy'un hapis cezasına çarptırıldığı davada gerekçeli karar açıklandı. Ersoy'un mahkemede verdiği ifadede şöyle konuştuğu belirtildi:

"Uyuşturucu madde kullanma konusu nedeniyle kardeşimle tartıştım. Ardından otelden ayrılmak istedim. Telefonumun şarjı azdı. Bu nedenle en yakın yerden telefonumu şarj etmek istedim. J6 numara dairenin kapısını çaldım. Görünüm itibarıyla 18 yaşından büyük bir kişi kapıyı açtı. Kendisine şarj cihazı olup olmadığını sordum. O da şarj aletinin olduğunu ve içeride şarj edebileceğimi söyledi. Olaydan 3-4 saat önce uyuşturucu madde kullanmıştım ve iki gündür uyumuyordum. Yorgun, bitkin bir haldeydim.

D.S.B. bana, 'Yorgun görünüyorsun. Yatak odasına gidip, biraz dinlenebilirsin' dedi. Uyuşturucu maddenin de etkisiyle kendimden geçmişim. Bir süre sonra beni taciz ettiğini hissettim. Uykusuz olduğum için karşılık veremedim. Daha sonrasında kendime geldiğimde olay sırasında üzerimde bulunan beyaz çiçekli elbisemin göğüs kısmının yırtıldığını, vücudumun bazı yerlerinde de morarmalar olduğunu fark ettim. Kendime geldikten sonra telefonumu alıp, oradan çıkmak istedim."

"KAMERA ŞAKASI YAPTIK DERİZ"

Mağdur D.S.B ise "Olay günü sanık, benim bulunduğum yere gelerek kapıyı çaldı. Kapıyı açtım. Bana ilk başta sevgilisinden kaçtığını, eğer içeriye almazsam şiddete uğrayacağını söyledi. Onu içeriye aldım. Eve girdikten sonra uyuşturucu kullandı. Sonra bana, 'Kaç kişi benimle birlikte olmak için para teklif ediyor. Senden para istemiyorum' dedi. Ardından da beni istismar etti. 10-15 dakika kadar sonra kapının zilinin çaldığını duydum. Bu sırada sanık yanıma geldi ve ünlü biri olduğunu, anneme 'Kamera şakası yaptık' diyebileceğimizi söyledi." diye konuştu.

KEMİK YAŞI ORTAYA ÇIKTI

Kararda Ersoy'un 15 yaşından küçük olan D.S.B'nin evine rızası olmadan girdiği için konut dokunulmazlığı suçunu işlediğine yer verildi. Diğer yandan mağdur D.S.B ve ailesinin Esra Ersoy'a suç atmasını gerektirecek bir neden bulunmadığı da belirtildi. 

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenen raporda, D.S.B'nin kemik yaşının 14 olarak tespit ettiği de kaydedildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!