banner2

Ceyda Düvenci boşanma sürecini anlattı: Öyle bir itirafta bulundu ki... Melisa'nın iki babası var!

Geçtiğimiz aylarda 8 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Ceyda Düvenci, Bambaşka Sohbetler programında yaşadığı zor süreci anlattı. Düvenci, "bana çok güçlüsün diyorlar ama yok değilim" ifadelerini kullandı.

Magazin 21.09.2023, 17:01 21.09.2023, 17:14
Abone ol
Ceyda Düvenci boşanma sürecini anlattı: Öyle bir itirafta bulundu ki... Melisa'nın iki babası var!

Bambaşka Sohbetler programının sunuculuğunu üstlenen Ceyda Düvenci, oyuncu Beyza Şekerci'yi konuk etti. 

Düvenci, Beyza Şekerci'yle sohbeti sırasında; biten evliliği hakkında dertleşti. 

"MELİSA'NIN İKİ BABASI VAR"

Ceyda Düvenci, programda şu ifadeleri kullandı:

"Hiç de öyle kolay süreçler atlatmadım gerçekten.... Burada Bülent'i de yok saymak istemem benim için hala çok kıymetli Bülent, onun için de çok zor bir süreçtii benim için de çok zor bir süreçti, hepimizin çok hayret ettiği Bülent'in de bence kendi içinde çok hayret ettiği bir süreçti... Aa günün sonunda biz dedik ki tamam herkesin mutlu olması gerekiyor. Bizim 2 tane evlatlarımız var. Bu Melisa'nın babası Engin'in de onayladığı bir şeydir, Melisa'nın şansı, iki babası oldu hayatında..."

"GÜÇLÜ BİR KADIN DEĞİLİM"

"Hiç konuşmayı ummadığım şeyleri konuşmak durumunda kalıyorum eski evliliğimle ilgili, kolay mı hiç değil... Çok da güçlü bir kadın değilim. Hani diyorlar ya çok güçlüsün, yok değilim. Sadece geleni geldiği gibi alıp, çokca ağlayıp, biraz dona kalıp, sonra kabul edip barışıp yola devam ediyorum. Bu belki güçlü gibi görünüyor, kırılmadan; bir dönem kırılarak sonra barışarak... Çünkü biz ölene kadar akrabayız yani bu değişmeyecek bir gerçek..."

"DUYGULAR BİTEBİLİRMİŞ"

"Dostlarımız bir, bu değişmeyecek... Evlatlarımız için hep bir araya geleceğiz ve bitebilirmiş bazı duygular... Güçlü gözüküyorum, silkeleyip attıp, pozlarımı verdim sosyal medyada, böyle bir şey değil..."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!