Cem Yılmaz'dan Trabzonspor paylaşımı! Güzel şeylere hasretiz

Ünlü komedyen Cem Yılmaz sosyal medya hesabından Trabzonspor takımıyla ilgili paylaşımda bulundu. Yılmaz, “Güzel şeylere hasretiz” dedi.

Magazin 06.01.2022, 23:25
Cem Yılmaz'dan Trabzonspor paylaşımı! Güzel şeylere hasretiz

Trabzonspor, yeni transferi Edin Visca için Cem Yılmaz’ın Diamond Elite Platinum Plus gösterisinden bir sahnesinden esinlenerek bir video çekti. Trabzonspor'un esprili paylaşımını kendi hesabından alıntılayan Cem Yılmaz da "Trabzonspor’un bu paylaşımında beni anması çok mutlu etti. Güzel şeylere hasretiz" açıklamasını yaptı.

CEM YILMAZ’A GÖNDERME

Bordo-mavili kulübün paylaşımında tecrübeli futbolcu Karadeniz Bölgesinin sevilen şarkısı olan Çay Elinden Öteye'yi seslendirirken Cem Yılmaz'a da göndermede bulunuldu. Trabzonspor'un Twitter'dan yaptığı eğlenceli paylaşım sosyal medyada da ilgi odağı haline geldi.

"TRABZONSPOR’A HAYIRLI UĞURLU OLSUN"

Fenerbahçe taraftarı olan Cem Yılmaz, Trabzonspor'un Edin Visca paylaşımını alıntılayarak "Trabzonspor’a hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu. Yılmaz diğer bir paylaşımında ise "Trabzonspor’un bu paylaşımında beni anması çok mutlu etti. Güzel şeylere hasretiz. Trabzonspor’a hayırlı uğurlu olsun" sözlerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!