Cem Yılmaz'dan hayranlarını kızdıran sözler! 'Gülüm, canım, şeker...'

Cem Yılmaz'ın senaristliği ve yönetmenliğini yaptığı Erşan Kuneri dizisi 13 Mayıs'ta izleyicilerle buluşmuştu. Sosyal medyada dizi ile ilgili olumsuz bir eleştiride bulunan seyircisine Cem Yılmaz, 'Kötü değil, yalnızca sana göre değil. Boş işleri bırak gülüm, canım, şeker kardeşim' cevabını verdi.

Magazin 18.05.2022, 17:53
Cem Yılmaz'dan hayranlarını kızdıran sözler! 'Gülüm, canım, şeker...'

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği, başrollerinde de Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak'ın olduğu Erşan Kuneri dizisi 13 Mayıs'da izleyicisi ile buluşmuştu. 

Dizinin yayınlandığı ilk gün dizinin olumsuz eleştiri almasına sessiz kalmayan Cem Yılmaz takipçisi ile diyaloga girdi. 

'GÜLÜM, CANIM ŞEKERİM'

Cem Yılmaz, Twitter'da diziyle ilgili yapılan bir paylaşıma "Maalesef çok kötü bir seri" yazan sosyal medya kullanıcısına yanıt vererek "Hayır Osmancım değil. Yalnızca sana göre değil. Hepsi bu. Lütfen artık boş işleri bırak :) Sevdiğin şeylerden bahset vaktini onlara ver hadi gülüm benim, canım, şeker kardeşim. Seni seviyorum bay" dedi.

'YAŞA OSMAN'

Eleştiride bulunan kişi Cem Yılmaz'a 'Seviyorum seni abi' diye karşılık verince ünlü komedyen, "Bir gönül sayfası daha açıldı. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Yaşa Osman"  sözlerini kaydetti. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!