Cem Belevi tarafından aldatılan İrem Derici zor günler geçiriyor! Konserde gözyaşlarını tutamadı

Bir süredir aşk yaşadığı Cem Belevi ile ihanet nedeniyle ayrılan İrem Derici, dün akşam konserde sevenleriyle buluştu. Şarkıcı, bir hayranının "O kaybetti" sözlerinin ardından gözyaşlarına hakim olamadı.

Magazin 12.05.2022, 17:26 12.05.2022, 17:44
Abone ol
Cem Belevi tarafından aldatılan İrem Derici zor günler geçiriyor! Konserde gözyaşlarını tutamadı

Şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz yaz Cem Belevi ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkilerine bir dargın bir barışık devam eden ikili, geçtiğimiz günlerde ihanet iddiasıyla ayrıldı. Cem Belevi'nin İrem Derici'yi aldattığı öne sürüldü. Belevi, ihanet iddialarını reddederken, İrem Derici elinde ses kayıtları olduğunu söyledi.

HAYRANININ SÖZLERİ SONRASI GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

İhanetle sarsılan şarkıcı, dün akşam konserinde sevenleriyle buluştu. Konser sırasında duygusal anlar yaşandı.  Şarkıcı, "Affeder mi Aşk Bizi" şarkısını seslendirirken, bir erkek hayranı Belevi'ye gönderme yaparak "O kaybetti" diye bağırdı. Bunu duyan Derici, gözyaşlarını tutamadı ve şarkısını yarıda kesti. 

KONSERDEN GÖNDERME YAPTI

İrem Derici, daha sonra Instagram hesabından bir konser kesiti paylaştı. Videoda İrem Derici 'Acemi Balık' şarkısını söylerken "Beni kalbimden vuranlar var ya" dediği sırada seyircilerden bir kısmının "Allah belasını versin" dediği duyuluyor. Şarkıcı o anları sosyal medya hesabından paylaşarak eski sevgilisine göndermede bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!