banner2

Camdaki Kız 28. bölüm fragmanı yayınlandı! Nalan Sedat’tan hamile mi?

Camdaki Kız 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız 28. bölümde neler olacak? soruları izleyici tarafından merak konusu oldu. İşte haberin ayrıntıları…

Magazin 23.01.2022, 22:38
Abone ol
Camdaki Kız 28. bölüm fragmanı yayınlandı! Nalan Sedat’tan hamile mi?

Kanal D’nin en çok izlenilen dizilerinden Camdaki Kız’ın 28. bölüm fragmanı yayınlanıp yayınlanmadığı ve Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünde neler olacağı izleyici tarafından merak konusu oldu. Son olarak 27. bölümüyle ekranlara gelen Camdaki Kız, izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

CAMDAKİ KIZ KONUSU NEDİR?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!