Camdaki Kız 26. bölümde neler oldu? Nalan Sedat’tan boşanıyor mu?

Camdaki Kız 26. bölüm izleyicilerle buluştu. Camdaki Kız dizisinin son bölümünde izleyici ekrana kilitlendi. Peki dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Magazin 06.01.2022, 20:46
Camdaki Kız 26. bölümde neler oldu? Nalan Sedat’tan boşanıyor mu?

Kanal D ekranlarına perşembe akşamları gelen Camdaki Kız’ın yeni bölümü merakla bekleniyor. Kanal D yayın akışında yer almamasından ötürü dizinin hayranları "Camdaki Kız bu akşam var mı? Camdaki Kız neden yok?" gibi sorulara cevap arıyor. Bilindiği üzere; pek çok dizi yılbaşı tatili nedeniyle ekran hayatına bir süreliğine ara vermişti. Camdaki Kız yeni bölümü bir sonraki hafta yayınlanması bekleniyor.

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Alper ile buluşan Nalan, beklenmedik bir şantajla karşı karşıya kalır. Alper'in Nalan'dan para istediğini öğrenen Feride ise duruma el atmakta gecikmez. Hayri'nin Rafet'e yaptığı ziyaret, Muzo'ya Melisa ile ilgili söylediği yalanı itiraf etmekten başka çare tanımaz. Bu sırada Cana ile buluşan Melisa ise, yeni müttefikinin de etkisiyle Muzo'dan vazgeçmemeye karar verir. Melisa ile ilgili yalanı tüm ev halkı öğrenirken, Gülcihan da Selen'in hamile olmadığı gerçeğiyle yüzleşir. Melisa ve Sedat'ın videosunu izleyen Nalan'ı gören Sedat ne yapacağını bilemez.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!