banner2

Çağla Şıkel ve Edis aşk mı yaşıyor? El ele diz dize yakalandılar! Kimseye aldırış etmediler

Çağla Şıkel, Emre Altuğ'dan boşandıktan sonra uzun süre özel hayatıyla gündeme gelmemişti. Şıkel'in son günlerde aşk orucunu bozduğu konuşuluyor. Ünlü mankenin, şarkıcı Edis ile çok samimi bir şekilde görüldüğü söyleniyor.

Magazin 07.12.2022, 22:53 07.12.2022, 23:24
Abone ol
Çağla Şıkel ve Edis aşk mı yaşıyor? El ele diz dize yakalandılar! Kimseye aldırış etmediler

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel, 2008 yılında evlendiği Emre Altuğ ile 2015 yılında boşanarak yollarını ayırmıştı. Özel hayatıyla uzun süre gündeme gelmeyen Şıkel, son zamanlarda aşk iddialarıyla gündeme geliyor. Şıkel hakkında çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre, Çağla Şıkel ve Edis geçtiğimiz günlerde bir mekanda samimi bir şekilde görüldü.

"EL ELE DİZ DİZE OTURDULAR"

İşte Bülent Cankurt'un o yazısı:

Son dönemlerin en ünlü popçularından Edis Görgülü, özel hayatıyla büyük merak uyandırıyor! Edis, geçen yıl, kendisi gibi ünlü bir şarkıcı olan Zeynep Bastık ile bir kulüpte samimi dans görüntülerinin ortaya çıkmasıyla magazin gündemine oturmuştu. Sevgili oldukları düşünülürken geçen zamanda arkadaş oldukları anlaşılmıştı.

Edis, geçtiğimiz günlerde bir mekanda, yine ünlü bir kadınla ve yine çok samimi bir şekilde görülmüş. Daha doğrusu bir arkadaşım görmüş. Edis'in yanındaki ünlü kadın Çağla Şıkel'miş. Edis ile Çağla Şıkel mekanda, kimseye aldırış etmeden hep el ele ve diz dize oturmuş. Aşk hayatı hep merak edilen ama lise aşkı olduğu iddia edilen Aylin Önce'nin dışında aşk hayatıyla ilgili başka bir bilgi olmayan Edis'in, Çağla Şıkel ile bu samimiyetine ne demeli bilemedim.

Zeynep Bastık gibi arkadaşlar mı yoksa magazin dünyasına yeni bir aşk bombası mı düşüyor! Bekleyip göreceğiz...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!