Çağla Şikel ile öpüşen Alişan'dan çarpıcı itiraf! O öpüşme değil ki…

"Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı" sözleriyle gündemde olan şarkıcı Alişan, "Sen de Cennet Mahallesi'nde Çağla Şikel ile öpüştün" diyenlere cevap verdi.

Magazin 13.01.2022, 20:03
Çağla Şikel ile öpüşen Alişan'dan çarpıcı itiraf! O öpüşme değil ki…

Alişan'ın Buse Varol ile evliliğinde boşanma iddiaları gündeme gelince ünlü türkücü yayına bağlanmış ve mutlu olduklarını söylemişti. Alişan karısıyla kavga etmediğini söylerken gelen bir soruya da "Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı" cevabını vermişti. Alişan bu yanıt sebebiyle tepki topladı.

"HERKES GİBİ YAŞAMAK ZORUNDA DEĞİLİM"

Ünlü türkücü Alişan, "Benim hayat felsefem, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro! Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak zorunda değilim" ifadelerini kullandı.

"ÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ?"

Alişan'a bazı takipçileri, "Sen de 'Cennet Mahallesi' dizisinde Çağla Şikel ile öpüştün" yorumlarında bulununca ünlü isim bu sefer de bu soruya yanıt verdi. Alişan açıklamasında "Cennet Mahallesi'nde öpüşme mi olur? O öpüşme değil ki! Çağla'yı öpüyor gibi kendi elimi öpüyorum. Öyle bir şey olabilir mi?" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!