banner2

Çağla Şıkel'den bebek aldırdığı iddialarına yanıt

Çağla Şıkel, bir televizyon programında kendisiyle ilgili ortaya atılan basketbolcu Kerem Tunçeri'den bebek aldırdığı iddialarına cevap verdi.

Magazin 15.09.2021, 09:07 15.09.2021, 09:31
Abone ol
Çağla Şıkel'den bebek aldırdığı iddialarına yanıt

Dün bir televizyon programında 'ünlü manken-sunucu, eski basketbolcu sevgilisinden hamile kalıp bebek aldırdı' iddiası gündeme geldi. İddialara söz konusu olan kişilerin Çağla Şıkel ve Kerem Tunçeri olduğu öne sürüldü. İddialara göre, manken-sunucu basketbolcu sevgilisinden hamile kaldı. Farklı bir isimle Levent'teki bir hastanede bebeği aldırdı. İkili aşklarını gözlerden uzak yaşıyordu.

"ZİHNİNİ EĞİTEMEMİŞ İNSANLAR..."

Güne damgasını vuran iddiaların ardından Çağla Şıkel sessizliğini bozdu. Instagram hesabında paylaşımda bulunan ünlü manken, şu ifadeleri kullandı:

"Zihnini eğitmemiş herkes rastgele düşünme, senaryo uydurma hayal üretme (ve en kötüsü buna inanma ) kurbanıdır. Eğer düşüncelerinizde en sık odaklandığınız şey endişe, kaygı, öfke ve yalan temelliyse başınıza uzun vadeli iş acıyorsunuz demektir. Size huzur veren düşünceleri bir bekçinin hazineyi koruduğu gibi koruyun."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!