banner2

Büyük sır çözüldü! Yalı Çapkını'ndaki Korhan'ların gerçekte hangi aile olduğu ortaya çıktı! Detaylar ağızları açık bıraktı

Star TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Yalı Çapkını, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Gerçek hikayeden uyarlanan dizideki Korhan ailesinin kim olduğu merak konusu olmuştu. Sosyal medyada çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

Magazin 30.11.2022, 21:05 30.11.2022, 23:25
Abone ol
Büyük sır çözüldü! Yalı Çapkını'ndaki Korhan'ların gerçekte hangi aile olduğu ortaya çıktı! Detaylar ağızları açık bıraktı

Başrollerinde Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu, Çetin Tekindor'un bir araya geldiği Yalı Çapkını dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ses getirdi. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan dizi, reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizide anlatılan Korhan ailesinin gerçekte hangi zengin ve ünlü aile olduğu merak ediliyordu. Sosyal medyada ilginç bir iddia ortaya atıldı.

YALI ÇAPKINI KORHAN AİLESİ GERÇEKTE ALTINBAŞ AİLESİ Mİ?

"@soullyau" ismini kullanan bir sosyal medya kullanıcısı, Korhan ailesinin gerçekte Altınbaş ailesi olabileceğini öne sürdü. Paylaşımda "Günlerdir stalk edişimin sonucunda Yalı Çapkını Korhan ailesinin gerçek kimlikleri Altınbaş ailesi, yani bütün oklar bu aileyi gösteriyor. İşleri mücevher mağazası ve Antepli bir aile. Vakkas adıyla mağaza açmışlar. "Vakkas" ismi dizide de kullanıldı hatırlarsanız." ifadeleri yer aldı.

BENZERLİKLERİ HAYRETE DÜŞÜRDÜ

Ahu isimli kullanıcı, paylaşımının devamında şu ifadeleri kullandı:

"Mehmet Altınbaş'ın oğlu İmam Altınbaş yani dizideki Orhan Korhan. İmam Altınbaş'ın iki oğlu var, dizide Orhan'ın da iki oğlu var. Ayrıca kaş yapısı Mert (Ramazan Demir)'e inanılmaz benziyor bakar mısınız. Özel olarak seçmiş gibiler.

Holding olarak Antepspor'u satın almışlar. Dizide sürekli Antepspor'a gönderme yapılıyor. Mehmet Altınbaş'ın torunu sarışın renkli gözlü biriyle nişanlanmış, Seyran da sarışın renkli gözlü bir kız. Yani bana kalırsa net olarak Altınbaş ailesi."

İşte o twit dizisi...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!