Burcu Kıratlı ve Nail Gönenli aşk mı yaşıyor? Sessizliğini bozdu

Sinan Akçıl ile boşanma aşamasında olan Burcu Kıratlı, önceki gece Etiler'de görüntülendi. Basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden oyuncu, Nail Gönenli ile hakkında çıkan iddialara tepki gösterdi.

Magazin 04.04.2022, 10:00 04.04.2022, 10:13
Abone ol
Burcu Kıratlı ve Nail Gönenli aşk mı yaşıyor? Sessizliğini bozdu

Sinan Akçıl ile geçtiğimiz yıl ikinci kez nikah masasına oturan, birkaç ay önce ise yeniden boşanma kararı alan Burcu Kıratlı, önceki gün Etiler'de bir çorbacıdan çıkarken objektiflere yansıdı. Muhabirlerle konuşan Kıratlı, adının Nail Gönenli ile anılmasının sorulması üzerine tepki gösterdi.

"BEN HALA EVLİ BİR KADINIM"

Kıratlı, "Nail benim 10 senelik arkadaşım. Asla böyle bir şey olamaz. Ben hâlâ evli bir kadınım arkadaşlar. Böyle bir şey asla yapmam" diye konuştu.

Sinan Akçıl'ın baba olma isteğini askıya aldığı açıklamasının hatırlatılması ve "Tekrardan barışma olur mu?" sorusu üzerine ise "Benimle birlikte olamayacağına göre böyle bir şey, demesi gayet normal." dedi.

"BABA OLMA HAYALLERİMİ ERTELEDİM"

Diğer yandan Sinan Akçıl, geçtiğimiz günlerde konser sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı. Akçıl, "Ayrılık nedeni çocuk mu?" sorusuna "Ben çocuk çok istiyorum biliyorsunuz, baba olmak istiyorum" yanıtını vermişti. Şarkıcı, sahnede seyircilere ise "Ben izleyicime, dinleyicime aşığım artık. Baba olma hayallerim vardı biliyorsunuz, onu da erteledim" demişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!