Burcu Biricik'ten olay yaratan Melis Sezen açıklaması! 'Donunuz var mı...'

Camdaki Kız'ın yıldızı Burcu Biricik, Avukat Ahmet Çakar'ın Melis Sezen'le ilgili sözlerine tepki gösterdi. Biricik, "Biz size altınızda donunuz var mı diye soruyor muyuz?" ifadelerini kullandı.

Magazin 13.05.2022, 12:18 13.05.2022, 22:56
Abone ol
Burcu Biricik'ten olay yaratan Melis Sezen açıklaması! 'Donunuz var mı...'

MHP eski milletvekili ve avukat Ahmet Çakar, katıldığı programda Sadakatsiz dizisinde rol alan Melis Sezen'in Altın Kelebek Ödül Töreni'nde giydiği elbise hakkında konuşmuş, "Bir kıyafet giymiş o kıyafet kanunen suç. Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sütyen yok, göğüs dekoltesi göbeğe kadar inmiş" demişti. O ifadeler sosyal medyada büyük tepki toplamıştı.

Çakar'ın bu sözlerinin yankıları devam ederken, Melis Sezen'e oyuncu arkadaşlarından destek gelmeye devam ediyor. Hazal Kaya'nın ardından Camdaki Kız'ın yıldızı Burcu Biricik de Ahmet Çakar'a tepki gösterdi.

"BİZ SİZE DONUNUZU SORUYOR MUYUZ?"

Instagram hesabından paylaşım yapan Biricik, "Beyefendiler biz size soruyor muyuz altınızda donunuz var mı diye? Sormuyoruz çünkü bizi ilgilendirmez. Sormuyoruz çünkü üzerimize vazife değil! Üzerinize vazife olmayan şeylerden rica ediyorum uzak durun artık! Sanıyor musunuz ki siz böyle konuşunca biz sizin uygun gördüğünüz şekilde giyineceğiz. Yapmayın komik olmayın!" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!