banner2

Bülent Ersoy'un orkestrası: Bize İbrahim Tatlıses yardım etti

Bülent Ersoy'un sahte PCR testi nedeniyle KKTC'de tutuklanan 21 kişilik orkestrası tahliye edildi. Ekipten Ahmet İzgi, kendilerine İbrahim Tatlıses'in yardım ettiğini söyledi.

Magazin 30.10.2021, 10:55 30.10.2021, 11:07
Abone ol
Bülent Ersoy'un orkestrası: Bize İbrahim Tatlıses yardım etti

Bülent Ersoy'un KKTC'ye konser için giden ve PCR testleri sahte çıkan 21 kişilik orkestrası tutuklanmıştı. Önceki gün tahliye edilen ekip, ilk uçakla İstanbul'a döndü. Orkestra üyeleri, Bülent Ersoy'la ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

Orkestra üyelerinden Ahmet İzgi, katıldığı programda Bülent Ersoy'dan destek görmediğini, kendilerine İbrahim Tatlıses ve dostlarının yardım ettiğini söyledi.

"BİZ MAHKEMEDEYKEN ÇANTACISINA GİTTİ"

Ahmet İzgi, katıldığı televizyon programında, "KKTC’de yasa denen bir şey yok. Orada bir yargıç var, onun psikolojisine göre hareket ediliyor. ‘10 bin TL vermezseniz sizi içeri atacağız’ dediler. Biz bunu yaşarken Bülent Hanım Girne’de çantacısına gitti. Bu arada olayı İbrahim (Tatlıses) Bey de duyuyor. Bize sahip çıkan İbrahim Tatlıses’in dostları oldu. Sağ olsun İbrahim Bey aradı ve avukatları geldi, bizim avukatımız oldu." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!