banner2

Bülent Ersoy eski orkestrasına ateş püskürdü: Bu iş terbiye sınırlarını aştı!

Bülent Ersoy'un orkestrası, artık sanatçıyla çalışmayacaklarını açıkladı. Bu açıklamaların ardından Ersoy, eski orkestra ekibine ateş püskürdü.

Magazin 16.11.2021, 09:24 16.11.2021, 10:35
Abone ol
Bülent Ersoy eski orkestrasına ateş püskürdü: Bu iş terbiye sınırlarını aştı!

KKTC'de yaşanan sahte PCR testinin ardından Bülent Ersoy ve orkestra ekibi arasında sular durulmuyor. Konser için gittikleri Kıbrıs'ta PCR testi nedeniyle tutuklanan ve bir süre cezaevinde kalan orkestra ekibi, geçtiğimiz günlerde tahliye olup İstanbula dönmüştü.

Orkestra şefi Onur Özelçağlayan, katıldığı Söylemezsem Olmaz programında Bülent Ersoy ile yollarını ayırdıklarını açıkladı. Özelçağlayan, "14 yıldır çalışıyoruz Bülent Ersoy’la. Bülent Hanım’ın hiçbir suçu yok. Ona kırgınlığımızın nedeni, kendimizi yalnız hissetmemiz. ‘Avukat tutacağız’ dedi, tutmadı. Biz manevi olarak yanımızda olsun istedik." ifadelerini kullandı.

"BU İŞ NANKÖRLÜK SEVİYESİNE ULAŞTI"

Orkestra üyelerine tepki gösteren Bülent Ersoy, "Bu iş iyice terbiye sınırlarını aşıp nankörlük seviyesine ulaştı. Ben bu olayın neresindeyim? Organizatör müyüm? Gider şarkımı söylerim, ne olmuş ne bitmiş beni hiç enterese etmez. Menajer toplam 500 bin TL dağıttı onlara, işin cılkı çıktı. Onların beni tercih etmemesi değil, ben acaba onları tercih ediyor muyum? Ben Bülent Ersoy'um." dedi.

Onur Özelçağlayan ise 500 bin liralık yardım iddiasıyla ilgili Bülent Ersoy'un müzisyenlerin ailelerine 5'er bin lira gönderdiğini söyledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!