banner2

Bu kadar da olmaz! Erhan Yazıcıoğlu'ndan mide bulandıran itiraf

90'lı yıllarda sunduğu programla tanınan Erhan Yazıcıoğlu, Armağan Çağlayan'ın Youtube'da yayınlanan programına konuk oldu. Usta oyuncunun itirafı herkesi şoke etti.

Magazin 28.04.2022, 11:37 28.04.2022, 12:10
Abone ol
Bu kadar da olmaz! Erhan Yazıcıoğlu'ndan mide bulandıran itiraf

90'larda 'Seç Bakalım' yarışmasıyla tanınan, Karadayı, Şemsi Paşa Pasajı, Çatı Katı Aşk gibi birçok yapımda rol alan usta oyuncu ve sunucu Erhan Yazıcıoğlu, Armağan Çağlayan'ın Youtube'da yayınlanan 'Dur Bi Dinle' programına konuk oldu. Oyuncu kızının dışkısını yediğini anlatınca hem Armağan Çağlayan hem izleyiciler şoke oldu.

"KIZIMIN DIŞKISINI YEDİM"

Yazıcıoğlu'nun kızları Begüm ve Burçak'tan konu açılmasıyla oyuncu olayın detaylarını anlattı. Yazıcıoğlu, "Annesi Begüm'ü yıkıyor birgün. 'Senin ben dışkını yerim' dedim. Eşimle de aramız biraz limoniydi. 'Aman sen de bu ne sevgi. Gel ye de göreyim' dedi. Bu bana söylenir mi? Aldım ve yedim. Vallahi yedim. " ifadelerini kullandı.

Duydukları karşısında şoke olan Armağan Çağlayan "Yani sevgiden değil de hanımefendiyle aranız gergin olduğu için, sinirden" dedi.  Erhan Yazıcıoğlu ise "Tahrikten evet ama sevgiden de yani. O yüzden kızlarım benim için tutkuların en büyüğüdür. Düşünemedim. Süt kokuyor zaten" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!