Yandex Metrica

Sitede Ara

Boşandıktan sonra ilk konser... Yeni yaşına konserde giren Oğuzhan Koç'un dikkat çeken doğum günü dileği!

Boşandıktan sonra ilk konser... Yeni yaşına konserde giren Oğuzhan Koç'un dikkat çeken doğum günü dileği!

Şarkıcı Oğuzhan Koç ve ünlü oyuncu Demet Özdemir, henüz bir yılı tamamlamadan evliliklerini tek celsede bitirdi. Geçtiğimiz günlerde boşanan çiftten Oğuzhan Koç'un hayranları, ayrılık sonrası ilk doğum gününde onu yalnız bırakmadı. Oğuzhan Koç'un sahnede verdiği imalı mesaj ise kafaları karıştırdı.

Magazin

23.01.2024, 20:54

Şarkıcı Oğuzhan Koç, geçtiğimiz gün Adana ve Mersin'de konser verdi. Adana'da sürpriz şekilde doğum günü kutlanan Oğuzhan Koç, yeni yaşına sahnede hayranları ile birlikte girdi. 38 yaşına giren ünlü şarkıcının ekibi, doğum gününe özel sürpiz planını konser esnasında ortaya çıkardı. Koç'un duygu dolu anları hem seyirciye hem de kameralara yansıdı.

Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın detayları ortaya çıktı Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın... Haberi Görüntüle

KOÇ'TAN İMALI MESAJ

Kısa süre önce eski eşi Demet Özdemir'den ayrılan Oğuzhan Koç sürpriz doğum günü kutlaması ardından sahneye gelen pastadaki mumları tek tek üfledi. 38 yaşına giren Koç o anda duygularını paylaştı:

"Bu kez sadece kendi adıma değil tüm ülkem için dileğim" dedi ve ekledi "Allah sevenleri ayırmasın!"

Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Haberi Görüntüle

KAHKAHALARI ORTALIĞI İNLETTİ

Ayrılık sonrası kendini konserlere veren Koç, önce Mersin sonra Adana'da doğum gününü sahnelerde kutladı. Pastasını üflerken attığı kahkaha ortalığı inletti.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading