Boğaç Aksoy kimdir, kaç yaşında? Boğaç Aksoy oyunculuğu bıraktı mı?

Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Volkan komiser karakteriyle tanınan Boğaç Aksoy, bir süre önce lenf kanserine yakalanmıştı. Lenfoma tedavisi gören oyuncu cephesinde yeni gelişme yaşandı. Peki Boğaç Aksoy kimdir? Boğaç Aksoy hayatı...

Magazin 20.06.2022, 10:09 20.06.2022, 11:08
Abone ol
Boğaç Aksoy kimdir, kaç yaşında? Boğaç Aksoy oyunculuğu bıraktı mı?

Son olarak Arka Sokaklar dizisinde rol alan Boğaç Aksoy, bir süredir lenf kanseri tedavisi görüyordu. Sağlık durumuyla ilgili bilgileri sık sık sevenleriyle sosyal medyada paylaşan Boğaç Aksoy, son hali ve yeni mesleğiyle gündem oldu. Peki Boğaç Aksoy kimdir, kaç yaşında? Boğaç Aksoy oyunculuğu bıraktı mı? İşte detaylar...

BOĞAÇ AKSOY KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Boğaç Aksoy, 30 Temmuz 1989 tarihinde İzmit'te dünyaya geldi. Oyuncu ve ünlü manken, 2006 yılında Fenerbahçe Lisesi'nden mezun olduktan sonra Haliç Üniversitesi Besyo Antrenörlük bölümünü tamamladı.

İki sene profesyonel at biniciliği eğitimi alan Aksoy, Vahide Perçin ve Altan Gördüm'ün kurucusu olduğu Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Oyuncu, son olarak Arka Sokaklar dizisinde 4 sezon boyunca Volkan Komiser'i oynadı. 

BOĞAÇ AKSOY OYUNCULUĞU BIRAKTI MI?

Boğaç Aksoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yeni mesleğini duyurdu. Oyuncu, "Hastalık sürecimde ,doktorumun bana temiz hava olan bir yerde yaşamalısın tavsiyesi üzerine İstanbul’dan taşınmaya karar verdim..Fethiye’ye taşınmak, burada birşeyler yapmak uzun zamandır hayalimdi..Bunu gerçekleştirdiğim için çok mutluyum..Artık Fethiyeli oldum diyebilirim. Burada Boğaç Kaptan adlı yatımızda günlük,gece konaklamalı ve özel organizasyonlu turlarımız da sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağım.." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!