banner2

Billur Kalkavan'ın sevgilisi Buğra Bahadırlı'dan yürek sızlatan itiraf: Son bir yıl bağlantı koptu

Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden ünlü oyuncu Billur Kalkavan'ın sevgilisi Buğra Bahadırlı, Armağan Çağlayan'ın YouTube programına konuk oldu. Bahadırlı, oyuncunun son bir yılda yaşadığı ruh halini anlattı.

Magazin 25.11.2022, 21:16 25.11.2022, 21:34
Abone ol
Billur Kalkavan'ın sevgilisi Buğra Bahadırlı'dan yürek sızlatan itiraf: Son bir yıl bağlantı koptu

Ünlü oyuncu Billur Kalkavan, bir süredir akciğer kanseri nedeniyle tedavi görüyordu. Oyuncu, 15 Ekim tarihinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Kalkavan'ın hayat arkadaşı Buğra Bahadırlı, oyuncu hakkında açıklamalarda bulundu.

"ÖLÜM ENERJİSİ HİSSETTİM"

Armağan Çağlayan'ın YouTube programına katılan Buğra Bahadırlı, şu ifadeleri kullandı:

"Bu hastalığın tanısı konmadan 2-3 ay önce bana dedi ki; 'Ben sanırım yapacağımı yaptım. Bu kadar gibi hissediyorum... ' Çok ilginç. Bunları söylemeden önce aynı hissiyat bana da geldi. Evde oturuyordum. 'Ölüm enerjisi hissediyorum' dedim. 'Herhalde benim için hayat bitti' dedim. Çünkü Billur’a konduramıyordum. Öyle bir hissiyatın sadece bana geldiğini hissediyordum. Çok ilginçti.

"SON BİR SENEDİR BAĞLANTIMIZ KOPTU"

Ve son bir seneye kadar her gece yatarken, aşkım, iyi geceler falan diyorduk. Her sabah kalktığımızda sarılırdık. Sarıldığın kişiden enerji alırsın, hissedersin ya… Akar böyle içinden, yüreğinden… Son bir senedir o bağlantı koptu. Enerji kesikti yani. Annesini kaybetti, hastalık süreciyle uğraştı. Ona yoruyordum. Ama bence kendi yaşamıyla bağlantısını koparıyordu ufak ufak. Bu dönemler zamansal olarak hastalığın başladığı dönemlere denk geliyor.

"BENİM TANIDIĞIM BİLLUR'DA BİR ŞEY EKSİKTİ"

Yoksa çok neşe dolu, cıvıl cıvıl Billur’du... Ama benim tanıdığım Billur’da bir şey eksikti. Bir şey vardı yani. Çok ilginç değil mi, 'Yapacağım her şeyi yaptım' demesi... Billur’un beyninde de tümör vardı. Bir ara sağ gözü sağ tarafa dönmüyordu. Her şeyi çift görmeye başladı. Yaklaşık 1,5- 2 ay... Bir kere şikayet etmedi biliyor musunuz? Bir kere..."

"HALA YANIMDA GİBİ HİSSEDİYORUM"

Doktoru dedi ki; 'Ne kadar metanetlisin.' Dedi ki; 'Niye şikayet edeyim? Yaşıyorum ben ve aynı zamanda görüyorum.' Doktorunun yüzü düştüğünde bile o motive ediyordu. Hastanede bile 'Siz bizim neşe kaynağımızsınız' diyorlardı. Bu nedenle kaybı onlarda bile çok büyük bir hüzün yarattı. Güzel anılarım benimle birlikte ve hala yanımda gibi hissediyorum. Birlikte geçirdiğim, birlikte dönüştüğümüz bir ruh benim için o...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!