Berrak Tüzünataç yine haddini aştı! Utanmadan o pozu paylaştı

Ünlü model ve oyuncu Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabı Instagram'da, üstünün çıplak ve boyalı olduğu pozları paylaştı. Tüzünataç’ın paylaştığı poz sosyal medyanın gündemine oturdu.

Magazin 12.01.2022, 22:08
Berrak Tüzünataç yine haddini aştı! Utanmadan o pozu paylaştı

Takipçilerinden çok sayıda beğeni alan Berrak Tüzünataç, paylaşımının sanatsal bir çalışma olduğunu söylemişti. Tüzünataç'ın vücudundaki 'bla bla' yazısı dikkatlerden kaçmadı. Berrak Tüzünataç, Bir yılı aşkın bir sürenin ardından, yine benzer bir paylaşım yaptı.

ÇOK SAYIDA ETKİLEŞİM ALDI

Ünlü oyuncu ve model Berrak Tüzünataç, çırılçıplak poz verdiği fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Çok sayıda etkileşim alan paylaşım sosyal medyada gündem oldu. Öte yandan ünlü oyuncu daha önce de çırılçıplak kamera karşısına geçmişti. Daha önce bir sanat çalışması için vücudunda 'bla' yazısıyla kameraların karşısına geçen model Berrak Tüzünataç, yeni paylaşımıyla çok konuşulacak.

Tüzünataç, yine aynı yazıyı yazdırıp bu kez çırılçıplak poz verdi. O fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Berrak Tüzünataç, paylaşımına şu notu düştü: "Happy anniversary The Birth of Liberation (Mutlu yıllar Kurtuluşun Doğuşu)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!