banner2

Bergüzar Korel, çocuklarını izinsiz çekenlere isyan etti

Bergüzar Korel, gittikleri plajda çocuklarının görüntülerini izinsiz çeken vatandaşlara sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Magazin 27.07.2021, 10:25 27.07.2021, 10:44
Abone ol
Bergüzar Korel, çocuklarını izinsiz çekenlere isyan etti

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, oğulları Ali ve Han ile birlikte şu sıralar tatilin tadını çıkarıyor. Üçüncü kez annelik heyecanı yaşayan ve kız bebek bekleyen Korel, sık sık kendilerini izinsiz görüntüleyen vatandaşlardan rahatsızlığını dile getiriyor.

Güzel oyuncu, bu kez de plajda çocuklarını izinsiz çeken vatandaşlara sosyal medya hesabından isyan etti.

"BASIN HASSASİYETİMİZİ BİLİYOR"

Bergüzar Korel, hiçbir çocuğun görüntüsünün izinsiz çekilemeyeceğini belirterek, "Günler önce ailecek gittiğimiz plajda basındaki arkadaşlar, hassasiyetimizi bilip çocuğumuzu çekmemiş ve yayınlamamışken, halktan birçok insanın Han ve Ali'nin bir sürü videosunun programlarına servis edildiğini ilettiler bize." dedi.

"NASIL BİR TATMİN DUYGUSU?"

Oyuncu, açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:

"Halka açık bir yerde basın tarafından çekilen fotoğraf ya da videomuza hiçbir şey diyemem.Ama işleri bu olmasına rağmen, çocuğumuzun fotoğrafını, videolarını yayınlamayan bu sağduyulu arkadaşlarımızın tam tersine hangi his ile acaba bizim çocuklarımızın videoları çekilip yollanıyor bu sayfalarda inanın anlamıyorum. Nasıl bir tatmin duygusudur bu?"

"BUNA HAKKINIZ OLMADIĞINI BİLİN"

Bunun çok ciddi bir mesele olduğunun altını çizen Korel, "Farkedip uyardığım zaman ne yanlış anlamışlığım kalıyor, ne ben kimim ki ne sanıyorum kendimi naletliğim. Hiçbir çocuğa izinsiz dokunmayın, görüntülerini çekmeyin. Buna hakkınız olmadığını bilin artık." diye tepki gösterdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!