Beren Saat evliliği hakkında ilk kez konuştu! 'O süreci yaşamak gerekiyordu'

Beren Saat, Gain'deki 'Orda Rahat mısın?' programına katıldı. Saat, bir dönem eşi ile evliliklerinde yaşadıkları sorunları nasıl atlattıklarına dair konuştu.

Magazin 04.01.2022, 12:53 04.01.2022, 13:13
Abone ol
Beren Saat evliliği hakkında ilk kez konuştu! 'O süreci yaşamak gerekiyordu'

Hatırla Sevgili, Aşk-ı Memnu, Fatmagül'ün Suçu Ne? gibi yapımların yıldızı Beren Saat, eşi Kenan Doğulu ile bir albüm hazırlığı yapıyor. Gain'deki 'Orda Rahat mısın?' programına katılan oyuncu, hem albüm süreci hem evliliklerinde yaşadıklarına ilişkin açıklamalar yaptı.

"Kenan benim için bir şans" diyen ünlü oyuncu, evliliğiyle ilgili şöyle konuştu:

"KAFAM KARIŞIKTI"

"Tanıştığımızda 27 yaşındaydım. Kafam karışıktı. Ama artık kararlarımdan eminim ve Kenan’ı çok iyi tanıyorum. Birlikte yaratmak bizi çok besledi. Birbirimize yeniden hayran olma alanı tanıdık.

"O SÜRECİ YAŞAMAK GEREKİYORDU"

Kenan ile çok mutluyuz. O süreci yaşamak gerekiyordu. Evliliğin doğası gereği eşler bir zaman sonra birbirinin sınırlarını öğreniyor. Ama müzik bambaşka bir alan.

"BİRBİRİMİZİ GERİ KAZANDIK"

O bana sakin bir şekilde müzikal doğruları anlatmaya çalıştı. İnsanın kendi hayatında verdiği reaksiyonlar dizi diyaloglarına dönüyor. Hayatta her şeyi daha dramatik algılıyordum. Şimdi müzikal olarak algıladığım daha mutlu bir dönemdeyim. Birbirimizi geri kazandık. Birlikte yaratmak çok besleyici. Kenan'ın varlığı benim için büyük bir şans."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!