banner2

Berdan Mardini Survivor 2023'den neden ayrıldı? Berdan Mardini Nerede?

Berdan Mardini Survivor 2023'den neden ayrıldı? Berdan Mardini Nerede? Survivor 2023 Ünlüler kadrosunda yer alan Berdan Mardini hakkında yeni bir gelişme ortaya çıktı. Acun Ilıcalı, Mardini'nin yarışmada yer almayacağını açıkladı. Bunun üzerine Survivor 2023 programını takip eden izleyiciler, Berdan Mardini neden ayrıldığını merak etti. 'Neden ayrıldı?' 'Elendi mi?' gibi sorular sorulmaya başlandı.

Magazin 23.01.2023, 16:15 23.01.2023, 17:09
Abone ol
Berdan Mardini Survivor 2023'den neden ayrıldı? Berdan Mardini Nerede?

TV8'de yayınlanan Survivor 2023 yarışmasında ilk olarak Ünlüler takımından Ümit Erdim elenmişti. Erdim'in ardından yarışmada yer alan Berdan Mardini geçtiğimiz bölümde sağlık problemleri yaşamıştı. Mardini oynanan diğer oyunlarda yarışmayınca durumu merak edilmeye başlandı. Bunun üzerine Berdan Mardini Survivor 2023'den neden ayrıldı? Berdan Mardini Nerede? sorularının cevapları merak edilmeye başlandı.

SURVİVOR BERDAN MARDİNİ NEREDE?

Berdan Mardini sağlık sorunları nedeniyle yarışmaya katılmadı. Yarışmadaki arkadaşlarıyla vedalaşıp yeniden Türkiye'ye dönecek

BERDAN MARDİNİ NEDEN AYRILDI?

Berdan Mardini, geçtiğimiz bölümde bir oyun sonrası " İyi değilim ben ifadesini kullanmıştı" Diğer oyunlara katılmayan Mardini'nin durumu belli oldu..
Acun Ilıcalı'nın açıklamalarına göre Berdan Mardini, sağlık problemleriye  nedeniyle yarışmaya veda etti.

Acun Ilıcalı konuya ilişkin açıklamalarda bulundu:
"Sevgili Berdan Mardini, bugün itibariyle Survivor'a devam edemeyecek. Kendisi bu şartları bu kadar zor beklemediğini, daha fazla devam etme şansı olmadığını bize iletti. Yarın, yanınıza gelecek ve vedalaşacak." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!