banner2

Berdan Mardini'den Fatoş Yelliler hakkında şoke eden iddia! Skandal görüntüleri mahkemeye sundu

Ünlü türkücü Berdan Mardini ve eski eşi Fatoş Yelliler arasında sular durulmuyor. Mardini, çocuklarının annesi Fatoş Yelliler'in uyuşturucu madde kullandığını iddia etti. Türkücü, o anlara dair görüntüleri de mahkemeye sundu.

Magazin 17.06.2022, 11:08 17.06.2022, 11:31
Abone ol
Berdan Mardini'den Fatoş Yelliler hakkında şoke eden iddia! Skandal görüntüleri mahkemeye sundu

Berdan Mardini, 2010 yılında nikah masasına oturduğu Fatoş Yelliler'e kendisini aldattığı iddiasıyla boşanma davası açmıştı. Yelliler, evliyken Gökhan Göz ile aşk yaşadığını itiraf etmişti. İkili, 2021 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştı. 

UYUŞTURUCU MADDE KULLANDIĞINI İDDİA ETTİ

Fatoş Yelliler daha sonra Gökhan Göz'ü de aldattığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Yaşananların ardından Berdan Mardini ve Fatoş Yelliler arasında flaş bir gelişme yaşandı. Ünlü türkücü, iki çocuğunun annesi Fatoş Yelliler'in uyuşturucu madde kullandığını iddia ederek suç duyurusunda bulundu. Mardini, o anlara ait görüntüleri de delil olarak sundu.

Aile Mahkemesi'ne yeniden başvuran Mardini, Fatoş Yelliler'in intihara meyilli olduğunu, yasaklı maddelerin kullanıldığı ortamlarda bulunduğu ve çocuklarını yalnız bıraktığını öne sürerek çocuklarıyla kişisel tesisinin durdurulmasına yönelik tedbir talebinde bulundu. 

Mardini ayrıca Fatoş Yelliler hakkında savcılığa da suç duyurusunda bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!