banner2

Bella Hadid tükenmişlik sendromuna mı yakalandı?

Ünlü model Bella Hadid, sosyal medyada gözyaşları içinde fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. Hadid, yaptığı yeni paylaşımında her gece ağladığını belirtti.

Magazin 10.11.2021, 17:12 10.11.2021, 17:29
Abone ol
Bella Hadid tükenmişlik sendromuna mı yakalandı?

Dünyaca ünlü top model Bella Hadid, şarkıcı The Weeknd ile yollarını ayırdıktan sonra Marc Kalman ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde Kalman ile de ayrıldığı iddia edilen Hadid, çok konuşulan bir paylaşımda bulundu.

25 yaşındaki model, gözyaşları içindeki fotoğraflarını 47,2 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından yayınladı ve son birkaç yıldır her gün ve her gece ağladığını dile getirdi.

"KUSURLARIMIZLA BİR ARAYA GELECEĞİZ"

Willow Smith'in sorunlarını anlattığı videoya "Seni ve sözlerini seviyorum" yazan Bella Hadid, kendi zihni ve hayatıyla ilgili gerçekleri anlattı. "İnsanlar herkesin temelde aynı şekilde hissettiğini unutuyor: Kaybolmuş, kafası karışmış, neden burada olduklarından gerçekten emin değiller. Bu endişe, herkes bunu hissediyor ve bir şekilde üstünü kapatmaya çalışıyor. Kusurlarımızda bir araya geleceğiz." ifadelerini kullandı.

"ACINI VE SEVİNCİNİ ANLIYORUM"

Hadid, "Güvensizliğimizde, neşemizde, mutluluğumuzda ve her şeyi güzel ve doğal olarak kabul edin. Bu duvarları yıkacak ve herkesin ‘Hayır, seni, acını ve sevincini anlıyorum’ demesini sağlayacak olan şey bu. İyi olacağız." şeklinde açıklama yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!