banner2

Bella Hadid'den çarpıcı itiraf! O sözleri çok konuşuldu 'Filistin kültüründe büyümemiş olmak...'

Filistin'e desteği işe bilinen ABD'li ünlü model Bella Hadid'in açıklamaları gündem oldu. Ünlü manken, "Uzun süre içimdeki Filistinliyi çok özledim ve bu beni yalnızlığa itti" dedi.

Magazin 19.08.2022, 20:05 19.08.2022, 20:47
Abone ol
Bella Hadid'den çarpıcı itiraf! O sözleri çok konuşuldu 'Filistin kültüründe büyümemiş olmak...'

ABD'li ünlü model Bella Hadid, Filistin konusunda yaptığı açıklamalarla sık sık adından söz ettiriyor. Hadid'den yine çarpıcı açıklamalar geldi. GQ dergisine konuşan Bella Hadid, müslüman kültürde yetişmesine izin verilmediği için üzgün olduğunu dile getirdi.

"İÇİMDEKİ FİLİSTİNLİYİ ÇOK ÖZLEDİM"

Şimdilerde Ramy dizisinde müslüman bir genç kızı canlandırmaya hazırlanan 25 yaşındaki model, "Müslüman kültüründe büyüyebilmeyi çok isterdim. Uzun süre içimdeki Filistinliyi çok özledim ve bu beni yalnızlığa itti" dedi. 

Hadid, anne ve babasının 2000'de boşanmasının ardından Kaliforniya'da büyüdüğünü, bunun da Filistinli kökenlerinden uzak kalmasına neden olduğunu söyledi.  Washington DC'de Filistinli akrabalarıyla dolu bir çevrede yaşadığını hatırlatan Hadid, "Çok uzun süre, kayıp parçam kendimdim. Bu da beni gerçekten üzüyor ve yalnızlaştırıyordu" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!