banner2

Barışmaya yeşil ışık yakmıştı! Merve Boluğur ve Mert Aydın ayrılığa dayanamadı! Sarmaş dolaş yakalandılar

Merve Boluğur ve Mert Aydın, 53 günlük evliliklerini tek celsede bitirmişti. Ayrılığın ardından da görüşmeye devam eden ikili, önceki akşam bir mekan çıkışı sarmaş dolaş görüntülendi.

Magazin 17.12.2022, 19:53 17.12.2022, 20:13
Abone ol
Barışmaya yeşil ışık yakmıştı! Merve Boluğur ve Mert Aydın ayrılığa dayanamadı! Sarmaş dolaş yakalandılar

Merve Boluğur ve Mert Aydın, 2 Ekim'de görkemli bir törenle nikah masasına oturmuş, 23 Kasım'da ise evliliklerini tek celsede bitirmişti. Boşandıktan sonra birlikte görüntülenen ikilinin yeniden barıştığı öne sürüldü. Çiftin önceki akşam birlikte sarmaş dolaş görüntülenmesi ise barışma iddialarını güçlendirdi.

Mert Aydın, önceki gün verdiği röportajda "Arkadaş olduğumuz için görüştük. Bu da çok normal. Şimdilik birliktelik durumumuz yok ama zaman ne gösterir bilemem. Bakarsınız tekrar birlikte oluruz... Merve çok iyi bir insan ve benim için kıymetli..." diyerek barışmaya yeşil ışık yakmıştı.

SARMAŞ DOLAŞ YAKALANDILAR

Ünlü çift, önceki akşam yine bir araya geldi. 2. Sayfa'nın haberine göre ikili, Arnavuköy'de bir mekanda sarmaş dolaş görüntülendi. Bu durum çiftin barıştıkları iddialarına neden oldu. Ancak taraflardan henüz bir açıklama gelmedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!