Aziz’in yeni bölümünde tüyleri diken diken eden o sahne yayınlandı! Ben ezelden beridir hür yaşadım hür yaşarım

Aziz’in yeni bölümünde tüyleri diken diken eden o sahne yayınlandı! Ben ezelden beridir hür yaşadım hür yaşarım! İşte haberin detayları…

Magazin 18.12.2021, 23:11
Aziz’in yeni bölümünde tüyleri diken diken eden o sahne yayınlandı! Ben ezelden beridir hür yaşadım hür yaşarım

Show TV ekranlarında yayınlanan yeni dizi Aziz’in 7. bölümü yayınlandı. Aziz’in yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmadığı izleyici tarafından merak konusu oldu. Aziz dizisinin 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda yayınlanan sahne tüyleri diken diken etti.

AZİZ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Antakya'nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre'in (Fırat Tanış) oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesiyle Aziz'in kaderi değişir; doğduğu toprakları, biricik aşkını kısacası sahip olduğu her şeyi geride bırakmak zorunda kalır. İki yıl sonra öldü zannedilirken geri dönüşü herkes için beklenmedik olur. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Aziz sahip olduğu her şeyi kaybetmekle kalmamış, Fransız işgali altındaki Antakya bıraktığından daha kötü bir hal almıştır. Üstelik ilk aşkı Dilruba (Damla Sönmez) da amcası Galip Payidar'ın (Ahmet Mümtaz Taylan) oğlu Adem (Güven Murat Akpınar) ile nişanlanmıştır.

Her şeye sil baştan başlamak zorunda kalan Aziz, verdiği hayat mücadelesi ile küllerinden yeniden doğarken; basit bir köylü  kızı olan Efnan'ın (Simay Barlas) beklenmedik bir şekilde hayatına girmesi  ile duygusal anlamda da ikilemde kalacak, yaşadığı yoğun duygu karmaşası sonrasında zamanla hem kendini hem de gerçek aşkını bulacaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!