Aziz dizisinde senarist krizi çıkmıştı! Murat Yıldırım diziden ayrıldı mı?

Aziz dizisinin yeni sezon çekimleri beklenirken, yaşanan senarist krizi nedeniyle Murat Yıldırım'ın dönmeyeceği iddia edildi. Oyuncudan konuyla ilgili açıklama gecikmedi.

Magazin 09.08.2022, 19:00 09.08.2022, 19:24
Abone ol
Aziz dizisinde senarist krizi çıkmıştı! Murat Yıldırım diziden ayrıldı mı?

Show TV'nin dönem dizisi Aziz'in yeni sezon çekimlerine başlanması gerekiyordu ancak projede yeni bir senarist krizi yaşandığı ortaya çıkmıştı. Yeni sezonu Eylem Canpolat'ın kaleme alması bekleniyordu fakat yine senarist değişikliği yaşandı. Murat Yıldırım'ın bu nedenle yapım şirketiyle kriz yaşadığı, senaryo içine sinmediği için Amerika'dan dönüş tarihi vermediği öne sürüldü.

Aziz cephesinde flaş bir gelişme yaşandı. 2. sezon ilk bölüm senaryosunun baştan aşağı değişmesine karar verildi. Murat Yıldırım'ın isteğiyle yeni sezon senaryosu baştan yazılacak. Eşi Iman Elbani ile Amerika'da olan Murat Yıldırım'dan da yazılı açıklama geldi.

MURAT YILDIRIM AZİZ DİZİSİNDEN AYRILIYOR MU?

Oyuncu, sosyal medyada yaptığı açıklamada "Herkese merhaba… Bazı haberler gördüm; diziye dönmeyeceğime dair… Bunlar doğru değil. Sevgili Eylem Canpolat kalemini çok beğendim ve aynı zamanda sevdiğim bir arkadaşım. Halasını kaybettiği için ve hali hazırda başka bir senaryo da yazdığı için bize yardımcı olamayacağını söyledi hepsi bu…

Ben de tahmini 22 Ağustos gibi işimin başındayım. Size Aziz dizisinin yepyeni ve güçlü bir hikayeyle döneceğini sözüne verebilirim. Sevgiler..." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!