banner2

Aziz 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Aziz 9. bölümde neler olacak?

Aziz 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Aziz 9. bölümde neler olacak? İşte haberin detayları…

Magazin 30.12.2021, 20:09
Abone ol
Aziz 9. bölüm fragmanı yayınlandı! Aziz 9. bölümde neler olacak?

Show TV ekranlarında yayınlanan Aziz’in yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde neler olacağı merak konusu oldu. Aziz’in 9. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar…

AZİZ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Antakya'nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre'in (Fırat Tanış) oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesiyle Aziz'in kaderi değişir; doğduğu toprakları, biricik aşkını kısacası sahip olduğu her şeyi geride bırakmak zorunda kalır. İki yıl sonra öldü zannedilirken geri dönüşü herkes için beklenmedik olur. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Aziz sahip olduğu her şeyi kaybetmekle kalmamış, Fransız işgali altındaki Antakya bıraktığından daha kötü bir hal almıştır. Üstelik ilk aşkı Dilruba (Damla Sönmez) da amcası Galip Payidar'ın (Ahmet Mümtaz Taylan) oğlu Adem (Güven Murat Akpınar) ile nişanlanmıştır.

Her şeye sil baştan başlamak zorunda kalan Aziz, verdiği hayat mücadelesi ile küllerinden yeniden doğarken; basit bir köylü kızı olan Efnan'ın (Simay Barlas) beklenmedik bir şekilde hayatına girmesi  ile duygusal anlamda da ikilemde kalacak, yaşadığı yoğun duygu karmaşası sonrasında zamanla hem kendini hem de gerçek aşkını bulacaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!