banner2

Ayşecan Tatari isyan etti: Gerizekalısınız hepiniz!

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari, kızları Müjgan'ın hastalığı nedeniyle zor günler geçiriyor. Oyuncu, bir restoranda yaşadıkları olaya isyan etti.

Magazin 11.11.2021, 17:01 11.11.2021, 17:08
Abone ol
Ayşecan Tatari isyan etti: Gerizekalısınız hepiniz!

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Duygu karakteriyle tanınan Ayşecan Tatari, meslektaşı Edip Tepeli ile dünyaevine girmişti. Çift, geçtiğimiz yıl kızları Müjgan'ı kucaklarına almıştı. Ünlü çift, kızlarının hastalığı nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyor.

Bağırsak geçirgenliği hastalığından muzdarip olan kızı için beslenme konusunda dikkat eden Tatari, gittiği restoranda yaşadığı durumu takipçileriyle paylaştı.

"DANGALAKLIĞINIZ KIZIMIN BAĞIRSAĞINDA KANAMA YAPIYOR"

Tatari, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 1 aylık çok katı bir diyeti olduğunu, gittiği her yerde şefe kadar giderek listesini gösterdiğini belirtti. Oyuncu, açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:

"Garsonlara sordum yetmedi, şefe sordum. Siparişimi verdim, tadı değişik gelince çağırıp 'kusura bakmayın manyak gibi soruyorum tereyağ olabilir mi?' dedim. 'Hayır' dedikten 2 dakika sonra gelip 'Evet 10 gündür tereyağ koyuyorlarmış' diyor... Siz gıda işi yapıyorsunuz. Konu sağlık! Sizin dangalaklığınız benim kızımın bağırsağında kanama yapıyor. Gerizekalısınız hepiniz!"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!