banner2

Aylin Mavi'nin hastalığı herkesi üzmüştü! Hande Erçel'in eniştesi Caner Yıldırım isyan etti! 'Suç duyurusunda bulunacağız'

Hande Erçel'in 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Mavi'nin kanser tedavisi gördüğü ortaya çıkmıştı. Mavi'nin görüntülerinin izinsiz kullanılması baba Caner Yıldırım'ı öfkelendirdi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yıldırım, suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

Magazin 29.09.2022, 19:44 29.09.2022, 19:58
Abone ol
Aylin Mavi'nin hastalığı herkesi üzmüştü! Hande Erçel'in eniştesi Caner Yıldırım isyan etti! 'Suç duyurusunda bulunacağız'

Hande Erçel, hem özel hayatıyla hem yer aldığı projelerle adından sık sık söz ettiriyor. Erçel'in 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Mavi'nin kanser tedavisi gördüğü ortaya çıkmıştı. Hastalığın ortaya çıkmasının ardından Mavi'nin görüntüleri bazı hesaplar tarafından paylaşılmaya başlanmıştı. Bu durum aileyi sinirlendirdi. 

"TAKİPÇİ KAZANMAK İÇİN PAYLAŞIM YAPAN MAGAZİN  SAYFALARI..."

Baba Caner Yıldırım, kızlarının görüntülerinin duygusal fon müzikleri kullanılarak yayınlanmasına tepki gösterdi. Instagram hesabından duruma sitem eden baba Yıldırım, şu ifadeleri kullandı:

Bir daha ailemize ait video ve görselleri kullanarak hassas bir konu olan sağlık durumu üzerinden dramatik cümle, müzik ve editlerle kamuoyunun dikkatini çekecek videolar ve görseller ile takipçi kazanmak adına paylaşım yapan magazin sayfaları hakkında suç duyurusunda bulunacağım.

Bu tarz paylaşım yapan sayfaları bize DM'den göndermeyin ve itibar etmeyin. Basın engeli ve şikayet edip geçin.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!