Yandex Metrica

Sitede Ara

ATV Kuruluş Osman'ın Moğol Komutanı tam not aldı: Kazakistanlı oyuncu Berik Aitzhanov sosyal medyada gündem oldu

ATV Kuruluş Osman'ın Moğol Komutanı tam not aldı: Kazakistanlı oyuncu Berik Aitzhanov sosyal medyada gündem oldu

Kuruluş Osman dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. ATV ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede reyting rekorlarını kıran dizinin 115. bölümünde Moğol Komutan 'Nayman' karakteriyle izleyici karşısına çıkan Kazakistanlı oyuncu Berik Aitzhanov, sosyal medyada gündem oldu.

Magazin

17.03.2024, 14:14

ATV ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede beğenilen Kuruluş Osman dizisinin 115. bölümünde Moğol Komutan 'Nayman' karakteriyle izleyici karşısına çıkan Kazakistanlı oyuncu Berik Aitzhanov, dizide gösterdiği performansı ile öne çıktı.

Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Haberi Görüntüle

Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın detayları ortaya çıktı Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın... Haberi Görüntüle

SOSYAL MEDYADA BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

Kazakistanlı oyuncu Berik Aitzhanov, oyunculuğu ile büyük beğeni toplarken sosyal medyada viral oldu.

Kazakistan ve Türk dünyasının en ünlü aktörlerinden biri olan başarılı oyuncu Aitzhanov, 2011 yılında, 84. Akademi Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu seçilmişti.

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ'a ait; yönetmenliğini Ahmet Yılmaz'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği dizi, atv ekranında çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam edecek.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading