Aslı Enver'in yeni aşkı Önder Öztarhan ünlü ismin eski eşi çıktı! Duyanlar şoke oldu

Murat Boz'da aradığı mutluluğu bulamayan Aslı Enver'in iş insanı Önder Öztarhan'la aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Öztarhan'ın eski eşi de ünlü bir isim çıktı.

Magazin 15.01.2022, 10:13 15.01.2022, 10:45
Abone ol
Aslı Enver'in yeni aşkı Önder Öztarhan ünlü ismin eski eşi çıktı! Duyanlar şoke oldu

Murat Boz'dan ayrıldıktan bir süre sonra Sarp Batur'la birliktelik yaşayan Aslı Enver, geçtiğimiz aylarda ilişkisini sonlandırmıştı. Enver'in geçtiğimiz günlerde yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmiş, bu kişinin iş insanı Önder Öztarhan olduğu ortaya çıkmıştı.

Aslı Enver, çıkan aşk haberleriyle ilgili sessiz kalırken, Magazin Masası'na açıklamalarda bulunan Önder Öztarhan, "Evet, bir ilişki başladı. Mutluyuz, her şey ilk görüşte oldu." diye konuştu.

İş insanı Önder Öztarhan'ın eski eşinin ünlü bir isim olduğu ortaya çıktı. Öztarhan'ın bir dönem ünlü reklamcı Nail Keçili'nin kızı Nazlı Keçili ile evli olduğu ortaya çıktı. 

SEVGİLİ OLMADAN ÖNCE ARAŞTIRMIŞ

Söylemezsem Olmaz programında Aslı Enver'in Önder Öztarhan ile sevgili olmadan önce iş insanıyla ilgili detaylı araştırma yaptığı ve ortak çevrelerden bilgi topladığı iddia edildi. Çiftin 1.5 aydır birlikte olduğu, ailenin de onay verdiği öne sürüldü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!