Aslı Enver'in sevgilisi Önder Öztarhan kimdir, kaç yaşında? Önder Öztarhan ne iş yapıyor?

Aslı Enver'in iş insanı Önder Öztarhan'la yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı. Haberlerin ardından Önder Öztarhan'ın kim olduğu merak konusu oldu. Peki Önder Öztarhan kimdir, kaç yaşında? İşte iş insanı ile ilgili bilgiler...

Magazin 15.01.2022, 10:49 15.01.2022, 11:11
Abone ol
Aslı Enver'in sevgilisi Önder Öztarhan kimdir, kaç yaşında? Önder Öztarhan ne iş yapıyor?

Önder Öztarhan'ın sevilen oyuncu Aslı Enver ile aşk yaşamaya başladığı ortaya çıktı. İş insanının hayatı merak konusu oldu. Önder Öztarhan kimdir? Önder Öztarhan ne iş yapıyor soruları araştırılıyor. Peki Aslı Enver'in yeni sevgilisi Önder Öztarhan kimdir, kaç yaşında? Önder Öztarhan ne iş yapıyor? İşte detaylar...

ÖNDER ÖZTARHAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Önder Öztarhan 1972 yılında dünyaya geldi. Tam ismi Ahmet Önder Öztarhan'dır. İş insanı, orta ve lise eğitimini Şişli Terakki Lisesi'nde tamamladı. Amerika'da University of Massachusetts Amherst'de Pazarlama ve İşletme eğitimi gördü.

İş hayatına Nike ve Estee Lauder Group Şirketi gibi markaları pazara kazandıran Vepa Aile şirketiyle adım attı. 1996'dan 2000 yılına kadar kozmetik bölümünde görev yaptı. 2000 yılında  Vepa Sport Perakende Direktörü, 2002'de ise Genel Müdürlük pozisyonlarında görevini yürüttü.

ÖNDER ÖZTARHAN ÖZEL HAYATI

Bir dönem ünlü reklamcı Nail Keçili'nin kızı Nazlı Keçili ile evlilik yaşadı. Çiftin bu evlilikten Nazenin ve Sahara isimli iki kızı bulunuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!