Aslı Enver'in sevgilisi Berkin Gökbudak kimdir, kaç yaşında? Berkin Gökbudak ne iş yapıyor?

Oyuncu Aslı Enver, Berkin Gökbudak ile yeni bir aşka yelken açtı. Haberin ardından Berkin Gökbudak'ın kim olduğu, hayatı merak konusu oldu. Peki Berkin Gökbudak kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Magazin 07.08.2022, 22:33 07.08.2022, 22:51
Abone ol
Aslı Enver'in sevgilisi Berkin Gökbudak kimdir, kaç yaşında? Berkin Gökbudak ne iş yapıyor?

Geçtiğimiz aylarda iş insanı Önder Öztarhan ile yollarını ayıran Aslı Enver, yeni bir aşk haberiyle gündeme geldi. Oyuncunun Berkin Gökbudak ile aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. Berkin Gökbudak hakkında bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki Berkin Gökbudak kimdir, kaç yaşında? Berkin Gökbudak ne iş yapıyor? İşte detaylar...

BERKİN GÖKBUDAK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA VE NE İŞ YAPIYOR?

Gazetemagazin'in haberine göre Aslı Enver, iş insanı Berkin Gökbudak ile aşk yaşıyor. İkilinin yaz başından beri birlikte vakit geçirdiği söyleniyor.

Berkin Gökbudak, lisans eğitimini Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı. Yüksek lisansını ise Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişim Yönetimi üzerine yaptı. Gökbudak, Eylül 2021'den beri Johnson & Johnson'ın ilaç grubu Janssen Türkiye'nin Hematoloji İş Birim Liderliğini yapıyor. 

Daha önce ise Bayer ve Alliance Healthcare'de ürün müdürü, global ürün müdürü, iş analitiği, satış etkinliği ve müşteri ilişkileri pozisyonlarında görev yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!