banner2

Aşk Mantık İntikam'ın Ozan'ı İlhan Şen’in asıl mesleği ortaya çıktı! Aşk Mantık İntikam'ın Ozan'ı İlhan Şen inşaatçı çıktı!

Aşk Mantık İntikam'ın Ozan'ı İlhan Şen’in asıl mesleği ortaya çıktı! Aşk Mantık İntikam'ın Ozan'ı İlhan Şen inşaatçı çıktı! İşte haberin ayrıntıları…

Magazin 31.12.2021, 00:03 17.05.2022, 10:26
Abone ol
Aşk Mantık İntikam'ın Ozan'ı İlhan Şen’in asıl mesleği ortaya çıktı! Aşk Mantık İntikam'ın Ozan'ı İlhan Şen inşaatçı çıktı!

Aşk Mantık İntikam dizisiyle yıldızını parlatan İlhan Şen'in oyunculuk dışında bambaşka bir mesleğe sahip olduğu ortaya çıktı. 34 yaşında şöhreti yakalayan Şen'in asıl mesleği şaşırttı. Mankenlik yarışmasında elde ettiği birincilikle hayatımıza giren ve rol aldığı pek çok projeden sonra şöhreti yaz dizisi Aşk Mantık İntikam ile yakalayan İlhan Şen'in asıl mesleği ortaya çıktı.

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ OKUDU

Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan karakterini canlandıran İlhan Şen, bir anda dikkatleri üzerine çekti. Dizinin ilk bölümünün ardından sosyal medyada adından sıkça bahsedilen Aşk Mantık İntikam dizisindeki Ozan karakterine can veren İlhan Şen, izleyicilerden tam not aldı. Dizide bir iş insanını canlandıran İlhan Şen'in Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduğu ortaya çıktı.                                                     

HAYRAN KİTLESİ ARTTI

2018 yılında Mehmed Bir Cihan Fatihi isimli dizide Şehzade Alaaddin karakteri tanınan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ise Ferman Façalı olarak dikkatleri üzerine çekmişti. Sonrasında Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı ‘Seni Çok Bekledim’ dizisinde Erol karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Aşk mantık intikam dizisi ile hayran kitlesini artırdı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!