Aşk Mantık İntikam hayranlarına kötü haber! İki oyuncu diziye veda ediyor…

Her Cuma akşamı ekrana gelen Aşk, Mantık İntikam dizisinde 2 başrol oyuncusu diziden ayrılıyor. Sevilen diziden gelen ayrılık haberi izleyicileri üzerken bu isimlerden biri Çağla karakterini canlandıran Melisa Döngel oldu.

Magazin 13.01.2022, 21:56
Aşk Mantık İntikam hayranlarına kötü haber! İki oyuncu diziye veda ediyor…

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizi Aşk Mantık İntikam dizisinde Çınar ve Çağla karakterlerini oynayan Burak Yörük ile Melis Döngel'in dizinin kadrosundan ayrılacağı ortaya çıktı. Gelişme sonrası Melisa Döngel'in neden ayrıldığı merak konusu oldu.

DİZİYE VEDA VAKTİ

Her Cuma akşamı ekrana gelen ve reyting rekorları kıran FOX TV'nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam'ın Çağla'sı yakın süreçte diziye veda edecek. Aşk Mantık İntikam izleyicileri ayrılık sebebini merak ederken, Çağla ve Çınar karakterlerine hayat veren Melisa Döngel ve Burak Yörük'ün hikayeleri bittiği için diziye veda edeceği ortaya çıktı. Yani sevilen ikili, senaryo gereği diziden çıkacaklar.

YENİ OYUNCULAR KİMLER?

Ayrıca alınan son bilgilere göre iki oyuncunun diziden ayrılmasıyla beraber ekibe, Sebahat Kumaş ve Elçin Atamgüç'ün geleceği öğrenildi. Hikâyeye Ozan’ın asistanı olarak Sebat Kumaş’ın dahil olacağı ve karakterin annesini ise Elçin Atamgüç’ün canlandıracağı açıklandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!