Aşk Mantık İntikam 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı izleyici tarafından merak konusu oldu. Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Magazin 14.01.2022, 23:08
Aşk Mantık İntikam 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinin 28. bölümü bu akşam yayınlandı. Aşk Mantık İntikam dizisinin 29. bölüm fragmanı yayınlanıp yayınlanmadığı izleyici tarafından merak konusu oldu. Aşk Mantık İntikam dizisinin 29. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

AŞK MANTIK İNTİKAM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Esra garsonluk yapmaktadır ve artık hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar.

Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncu kadrosu: Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!