Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i Batuhan Karacakaya'dan tartışma yaratan Netflix açıklaması!

Batuhan Karacakaya, konuk olduğu bir programda Netflix yapımlarında yer alan sahnelerle ilgili konuştu. Karacakaya, 'Çok açık sahnelerden çekiniyorum, muhafazakar aileyiz biz' dedi.

Magazin 15.01.2022, 12:04 15.01.2022, 12:34
Abone ol
Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i Batuhan Karacakaya'dan tartışma yaratan Netflix açıklaması!

Bir döneme damgasını vuran Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Bülent karakteriyle hafızalara kazınan Batuhan Karacakaya, Youtube'da 'Bi Başka' isimli programa konuk oldu. Karacakaya, Netflix dizilerini açık sahneler nedeniyle eleştirirken, oyuncunun açıklamaları tartışmalara neden oldu.

"BİR SINIRI OLMASI GEREKİYOR"

Oyuncu, "Netflix'te bir dizi, film izlerken bir anda çok açık bir sahne ile karşılaşmaktan çekiniyorum, sıkılıyorum. Muhafazakar bir aileyim ben. Ben salonda Netflix izlerken bir anda annem geçerken, bir anda saçma sapan böyle bir sahnenin olması ve benim de bunu izlememi görmesinden ben geriliyorum. Bazı diziler oluyor salonda izleyemiyorum rahat rahat. Eşcinsel ögelerden, böyle şeylerden rahatsız oluyorum. Bu benim fikrim. Ben çok fazla hoşlanmıyorum. El ele tutuştu diye ceza yazılsın da istemem ama bence bir sınırı olması gerekiyor." şeklinde konuştu.

Karacakaya'nın bu açıklamalarına sosyal medyada bazı kullanıcılar destek verirkeni bazıları ise Aşk-ı Memnu üzerinden eleştiri yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!