Armie Hammer skandalında flaş gelişme! Skandalın ses kayıtları ortaya çıktı, yamyam olduğunu itiraf etti 'Birini gece vakti...'

Dünyaca ünlü oyuncu Armie Hammer'ın kadınları taciz ettiği, şiddet uyguladığı ve yamyamlık fantazileri olduğu iddia edilmişti. Oyuncu hakkında yapılan belgeselde, şoke eden ses kayıtları ve mesajlar ortaya çıktı.

Magazin 11.08.2022, 20:27 11.08.2022, 20:51
Abone ol
Armie Hammer skandalında flaş gelişme! Skandalın ses kayıtları ortaya çıktı, yamyam olduğunu itiraf etti 'Birini gece vakti...'

Call Me By Your Name adlı filmle iyice tanınan ABD'li oyuncu Armie Hammer'ın sevgililerine şiddet uyguladığı, kadınlara yamyamlık fantazileri olan mesajlar attığı öne sürülmüştü. O skandalın ardından oyuncunun tüm projeleri iptal edilmiş yada oyuncu kendisi ayrılma kararı almıştı. Hammer'ın hayatını ve aile geçmişini konu alan bir belgesel hazırlandı.

"House of Hammer" belgeseli, Discovery+'ta üç bölüm halinde yayınlanacak. Variety'nin haberine göre, oyuncunun aile geçmişinde birden fazla insan öldürme olayı var. Hammer'ın tacizine uğradığını iddia eden iki kadın, oyuncu tarafından kendilerine gönderilen mesajlar ve ses kayıtlarını paylaştı. 

"YÜZDE 100 YAMYAMIM"

Mesajlardan birinde Hammer'ın "Birini gece vakti halka açık bir yere bağlayıp bu şekilde sevgilerini ve bağlılıklarını kanıtlaması üzerine bir fantezim var" dediği görülüyor. Bir başka mesajında ise "Sen benimsin. Duyuyor musun? Sana sahibim artık. Ne zaman yemek yiyeceğine, uyuyacağına ben karar vereceğim" ifadeleri yer alıyor.

Hammer'ın bir mesajında da "Yüzde 100 yamyamım. Seni yemek istiyorum" yazdığı görüldü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!