banner2

Armağan Çağlayan'dan sevenlerini üzen haber! Hastalığını sosyal medyadan duyurdu! 'Akciğerimde...'

Ünlü yapımcı ve programcı Armağan Çağlayan'dan üzücü haber geldi. Çağlayan, akciğerinde bir kitle tespit edildiği ve kanserli olduğunu açıkladı.

Magazin 21.11.2022, 19:26 21.11.2022, 19:34
Abone ol
Armağan Çağlayan'dan sevenlerini üzen haber! Hastalığını sosyal medyadan duyurdu! 'Akciğerimde...'

Bir dönem Popstar isimli müzik yarışmasında yaptığı yorumlarla tanınan Armağan Çağlayan, son dönemde YouTube kanalında yaptığı programlarla adından söz ettiriyor. 56 yaşındaki Çağlayan'dan kötü haber geldi. Ünlü isim, sosyal medya hesabından yaşadığı sağlık sorununu paylaştı.

"AKCİĞERİMDE KANSERLİ KİTLE TESPİT EDİLDİ"

Instagram hesabından paylaşım yapan Çağlayan, şu ifadeleri kullandı:

"Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım."

GÖSTERİSİNE ARA VERDİ

'Size Anlatacaklarım Var' gösterisine 25 Kasım'dan sonra ara vereceklerini ve Aydın, Denizli ve Bodrum programlarını ertelediklerini açıklayan Çağlayan, "Ancak çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden görüşmek dileğiyle" dedi.

Ünlü televizyoncu, dedikoduları engellemek amacıyla sık sık kısa bilgilendirmeler yapacağını da belirtti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!