Yandex Metrica

Armağan Çağlayan ameliyattan çıktı, son durumunu paylaştı! Kötü haberi böyle duyurdu

Armağan Çağlayan ameliyattan çıktı, son durumunu paylaştı! Kötü haberi böyle duyurdu

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan, geçtiğimiz günlerde akciğerinde kitle tespit edildiğini duyurmuştu. Bugün operasyon geçiren Çağlayan, sağlık durumuyla ilgili gelişmeyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin

23.01.2024, 20:07

Ünlü yapımcı ve sunucu Armağan Çağlayan, geçtiğimiz günlerde üzücü haberi hayranlarıyla paylaşmıştı. Akciğerinde kitle tespit ediliğini ve tedaviye başlanacağını söyleyen yapımcı, bugün 4.5 saat süren bir operasyon geçirdi. Sabah saatlerinde ameliyat geçiren Çağlayan, sağlık durumuna ilişkin açıklamada bulundu.

"AKCİĞERİMDEKİ KİTLE KANSER ÇIKTI"

Instagram hesabından paylaşım yapan ünlü televizyoncu, kötü haberi takipçileriyle paylaştı. Çağlayan şu ifadeleri kullandı:

"Bu sabah 4.5 saat süren bir operasyon geçirdim. Az evvel yoğun bakımdan odama geldim. Ameliyat sırasında yapılan Frozen Patoloji sonucunda kitle kanser çıktı. Fakat şanslıyım ki, doktorlarm peşimi bırakmadılar ve çok erken evrede yakaladılar hastalığımı.

Şimdi kemoterapi olup olmayacağımı pataolojifen gelecek sonuç belirleyecek. Ben çalışmayı hiç bırakmayacağım, biraz dinlendikten sonra, 'Size Anlatacakları Var' turnesiyle, Gebze, Bartın, Zonguldak. İstanbul ve Ankara’da olacağım . Dualarınız ve iyi dileklerinize minnettarım... Herkese sevgiler saygılar." 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading