banner2

Alyanslar çıkmıştı! Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanıyor mu? İlk açıklama geldi

Geçtiğimiz mayıs ayında dünyaevine giren Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evliliklerinde kriz yaşadığı öne sürüldü. Çiftin alyanslarını çıkarması dikkat çekerken, ayrılık dedikodularına ilk yanıt geldi.

Magazin 07.09.2022, 19:45 07.09.2022, 20:11
Abone ol
Alyanslar çıkmıştı! Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanıyor mu? İlk açıklama geldi

Hadise ve Mehmet Dinçerler, bu yılın başlarında evlilik kararı almış, 15 Mart'ta ise nişanlanmıştı. Aşklarını gözlerden uzak şekilde yaşayan çift, mayıs ayında da aile arasında sade bir törenle dünyaevine girmişti.

Ancak ikiliyle ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Çiftin evliliklerinde kriz yaşandığı, ayrılacakları öne sürüldü. 

ALYANSININ OLMAMASI İDDİALARI GÜÇLENDİRDİ

Hadise'nin geçtiğimiz günlerde İzmir'de verdiği konserinde gözyaşlarına boğulması, parmağında tektaşının olmaması kafaları karıştırdı. Mehmet Dinçerler'in de sosyal medyadan yaptığı son paylaşımda alyansının olmaması iddiaları güçlendirdi. Diğer yandan Dinçerler'in yeni mekanının açılışında Hadise'nin orada bulunmaması da tartışma yarattı.

Ayrılık dedikodularına çiftin yakın çevresinden bir kaynaktan açıklama geldi. İkilinin yakın çevresinden bir isim "Her şey yolunda" diyerek, iddiaların doğru olmadığını belirtti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!