Yandex Metrica

Altın Kelebek'te İbrahim Tatlıses tepkileri dinmiyor! O isimler de ödülü reddetti

Altın Kelebek'te İbrahim Tatlıses tepkileri dinmiyor! O isimler de ödülü reddetti

Geçtiğimiz yıl Altın Kelebek ödüllerinde İbrahim Tatlıses'e ödül verilmesinin yankıları devam ediyor. Ödülü bu yıl almayı reddedenler arasına Işıl Yücesoy ve Işın Karaca da katıldı.

Magazin

23.01.2024, 19:52

Geçtiğimiz yıl 47'ncisi düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri organizasyonunda türkücü İbrahim Tatlıses'e yaşam boyu onur ödülü verilmişti. Bu durum büyük yankı uyandırmış, çok sayıda isimden tepki gelmişti. 

Geçtiğimiz haftalarda Aslı Şafak, "Kadın sunucular arasındaymışım. Aslında ekrandan burnu görünenler bile listeye alınmış. Geçen yıl yaşam boyu onur ödülü, yaşamını kadın döverek geçiren İbrahim Tatlıses’e verilmişti. O listede olmak istemiyorum. Selametle." diyerek çekilmişti. 

Ardından Armağan Çağlayan'dan da tepki gelmişti. Şimdi ise Işıl Yücesoy ve Işın Karaca'dan tepki geldi.

Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Haberi Görüntüle

ADAYLIKTAN ÇEKİLDİLER

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Işıl Yücesoy, şu ifadeleri kullandı:

"Geçtiğimiz günlerde açıklanan Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' kategorisinde aday gösterilmişim. Pantene ekibine, Hürriyet Kelebek ailesine ve oylama yapan tüm izleyicilere çok teşekkür ederim. Adaylık sisteminin doğru bir uygulama ile belirlendiğini düşünmediğim için adaylıktan çekildiğimi bildirmek istiyorum."

Işın Karaca ise "Adaylık sisteminin tamamen yanlış ve eşit bir şekilde belirlediğini düşünmüyorum ve adaylıktan çekildiğimi bildirmek istiyorum" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading