Alperen Duymaz ve Kübra Kelkit boşanıyor mu? Sessiz sedasız evlenmişlerdi, kötü haber geldi

Son olarak Erkek Severse dizisiyle izleyici karşısına çıkan Alperen Duymaz, özel hayatına zor günler yaşıyor. Oyuncunun 2020 yılında evlendiği Kübra Kelkit ile boşanacağı iddia edildi.

Magazin 25.05.2022, 11:25 25.05.2022, 11:51
Abone ol
Alperen Duymaz ve Kübra Kelkit boşanıyor mu? Sessiz sedasız evlenmişlerdi, kötü haber geldi

Son Yaz, Erkek Severse, Çarpışma gibi dizilerde rol alan, şimdilerde ise yeni filmi için çalışmalarını sürdüren Alperen Duymaz, özel hayatında sıkıntılı günler geçiriyor. 2020 yılında Kübra Kelkit ile sessiz sedasız evlenen çiftin boşanacakları iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Alperen Duymaz, Çankırı'da öğretmenlik  yapan çocukluk aşkı Kübra Kelkit ile ayrı kalmamak için düğün tarihini öne almış, Kelkit’in eş durumundan İstanbul’a tayin olmasını sağlamıştı. Duymaz'ın yoğun çalışma takvimi nedeniyle çift düğün yapamadan evlenmişti.

EŞİNİN HAYATINA AYAK UYDURAMADI

Ancak ikiliden üzücü haber geldi. Alperen Duymaz'ın 'ışıltılı hayatı'na mesafeli durduğu bilinen Kübra Kelkit'in artık ayak uyduramadığı, ikilinin evliliğinde kara bulutlar dolaştığı söyleniyor. Çiftin menajer Cem Tatlıtuğ'un doğum gününe katılmaması da iddiaları alevlendirdi. 

İlişkilerine ara verdikleri konuşulan çiftin aynı evde yaşamaya devam ettiği belirtiliyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!