Alişan'ın eşi Buse Varol'a saldırı! Korku dolu anları anlattı

Alişan'ın eşi Buse Varol, oğlu Burak'ı okula bıraktığı sırada bir kadının sözlü saldırısına uğradı. Oyuncu, yaşadığı o anları sosyal medya hesabından anlattı.

Magazin 14.01.2022, 15:06 14.01.2022, 15:14
Abone ol
Alişan'ın eşi Buse Varol'a saldırı! Korku dolu anları anlattı

Şarkıcı Alişan'ın eşi Buse Varol, geçtiğimiz gün oğlu Burak'ı okuluna bıraktığı sırada talihsiz bir olay yaşadı. Varol, okulun önünde bir kadının sözlü saldırısına uğradı. Oyuncu, korku dolu o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

"Arkadaşlar sizlere kadının kadına şiddeti nasıl olur, onu anlatacağım. Sinirlerim inanılmaz bozuk." diyen Varol, yaşananları şöyle anlattı:

"AĞIZA ALINMAYACAK KELİMELER KULLANDI"

"Her sabah Burak'ı okula bırakıyorum. Arabayı kapının önüne bırakıp, dörtlüleri yakıp kapıdan çocukları teslim ediyoruz. Okulun içine bile girmiyoruz çünkü arabalarımız çalışır halde oluyor... Bu işlem toplamda 1 dakika bile sürmüyor. Bu sabah yine Burak'ı okula bıraktım. Burak'ı indirirken yan tarafa park etmiş bir araba vardı, içinde de bir kadın.

Çıldırmış gibi bağırmaya başladı. 'Arabanı çekeceksin', 'Arabanı buraya park etmeyeceksin' diye. Aslında arabam park halinde değildi, çalışır vaziyetteydi. Kadın bir anda hakaret etmeye başladı ve gerçekten ağıza alınmayacak kelimeler, inanılmaz derecede yükseldi. Çıldırmış gibi, gözü dönmüş gibi arabanın camını açıp bana bağırdı.

"JEEP'E BİNEREK İNSANLIK OLMUYOR"

Kafasında ne vardı bilmiyorum. Bir insana nasıl hakaret edebilirsin? Ve Burak'ın gözünün önünde! Burak bağırmaya, çağırmaya, şiddete hiç alışık olmayan bir çocuk olduğu için inanılmaz korktu. Jeep'e binip, insanlara bağırarak insanlık olmuyor! Şiddetle kınıyorum."

Buse Varol, okuldan olaya dair görüntüleri aldıktan sonra dava açacağını da sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!