banner2

Alişan'dan cesur giyinen şarkıcılara olay sözler! 'Oryantalden daha rahat...'

Alişan, katıldığı radyo programında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Türkücü, Oryantal Didem'in kıyafetiyle ilgili soruya 'Oryantalden daha rahat giyinenler var' yanıtını verdi.

Magazin 06.01.2022, 15:43 06.01.2022, 16:11
Abone ol
Alişan'dan cesur giyinen şarkıcılara olay sözler! 'Oryantalden daha rahat...'

Kardeşini kaybetmesinin ardından zor günleri atlatmaya çalışan Alişan, Süper FM'de yayınlanan Duygu'yla Radyodayız programına konuk oldu. Çok konuşulacak açıklamalar yapan türkücü, para kazanmak için gece kulüplerinde de çıkmaya başladığını dile getirdi.

Duygu Atakan'ın "İzlemeye geldim seni, çok iyiydin. Hatta oryantalde çıktı. Ne diyorsun 'Oryantal Didem'in kıyafeti kapalı" sorusuna Alişan, "Oryantalden daha rahat giyinenler var şimdilerde" yanıtını verdi.

"BUSE'YLE BİRBİRİMİZİ KISKANMAYIZ"

Üçüncü çocuğu düşündüklerini söyleyen Alişan, "Buse'ye gelen senaryolarda kurallarınız var mı?" şeklindeki soruya "Buse'nin, kendine göre kuralları var. Kıskanmayız birbirimizi... Zaten seçtiğin hayat arkadaşı aynı kafadaysanız hiçbir sorun çıkmıyor. Ama evlilik hafife alınmaması gereken bir şey anlaşamadık boşanırız diyorlar. O yüzden anne-babalarımızı tebrik etmek lazım" şeklinde yanıt verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!