Alişan 'Buse öpüşemez' dedi, Nihat Doğan'dan ortalığı karıştıracak yorum geldi! 'Evlendikten 7 ay sonra çocuğu oldu'

Ünlü şarkıcı Alişan, 'Buse dizilerde öpüşse karım olamazdı' şeklinde açıklamada bulundu. Bu sözlerin ardından Nihat Doğan, tartışma yaratacak yorumlar yaptı.

Magazin 11.01.2022, 15:27 11.01.2022, 16:14
Abone ol
Alişan 'Buse öpüşemez' dedi, Nihat Doğan'dan ortalığı karıştıracak yorum geldi! 'Evlendikten 7 ay sonra çocuğu oldu'

Alişan, önceki gün 'Söylemezsem Olmaz' programına katılarak eşi Buse Varol ile boşanacakları yönünde çıkan haberlere yanıt verdi. Şarkıcı, "Buse Varol'un dizide öpüşme sahnesi olsa ne dersin" sorusuna "Buse'yi bugüne kadar öpüşme sahnesi olmadığı için seçtim" yanıtını verdi.

Türkücünün çok konuşulan sözlerine 'Al Sana Haber' programı yorumcularından Nihat Doğan'dan da yanıt geldi.

"ALİŞAN'I KINIYORUM"

Flash TV'de yayınlanan Al Sana Haber programında konuşan Nihat Doğan, "Alişan ne zaman evlendi. Çocuğu ne zaman oldu? Evlendikten 7 ay sonra çocuk oldu! Alişan'ı kınıyorum. Alişan'ın imam nikahını düğünden bir gün önce Nihat Hatipoğlu yaptı. Alişan'ı kınıyorum. Buse buna sessiz kalırsa Buse'yi de kınıyorum" ifadelerini kullandı.

"HALİT ERGENÇ BOYNUZLU MU?"

"Kumar oynarsınız, onu yaparsınız, bunu yaparsınız. İş popülizme gelince, 'Karımı onu yaptırmam, bunu yaptırmam'." diyen Doğan, açıklamasının devamında şöyle konuştu:

"Halit Ergenç'in hanımı Bergüzar Koral, dizilerde öpüşmüyor muydu? Peki Bergüzar Korel, öpüşünce kötü kadın mı oluyor. Dünyanın da en onurlu, en güzel annesi. Üçüncü çocuğunu doğurdu. Şimdi Halit Ergenç şey mi oldu yani? Boynuzlu mu oldu?"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!