banner2

Aleyna Tilki 'insanlardan sıkıldım' dedi, yılbaşı planını anlattı! O sözlere kimse anlam veremedi

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde ses tellerinin yırtıldığını ve bir süre sahneye çıkamayacağını belirtmişti. Şarkıcı, basın mensuplarına yılbaşı planını anlattı. Tilki, "İnsanlardan çok sıkıldım, ormana giderim" dedi.

Magazin 27.12.2022, 00:44 27.12.2022, 00:58
Abone ol
Aleyna Tilki 'insanlardan sıkıldım' dedi, yılbaşı planını anlattı! O sözlere kimse anlam veremedi

Şarkıcı Aleyna Tilki, kariyerinin yanı sıra açıklamalarıyla da sık sık gündem oluyor. Son dönemde sosyal medyada paylaştığı iç çamaşırlı pozlarıyla eleştirilerin hedefi olan Tilki, ses tellerinin yırtılması nedeniyle konserlerine ara verdiğini duyurmuştu. 22 yaşındaki popçu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada yılbaşı planından bahsetti.

"İNSANLAR BANA YETEMİYOR, AĞAÇLAR DAHA İYİ"

TV100'ün haberine göre Tilki, "Yılbaşında ormana ya da sahile giderim. Napayım ki başka. İnsanlardan çok sıkıldım. Küçüklüğümden beri insanlardan çok sıkılırım. İnsanlar bana çok yetemiyor. Ağaçlar daha iyi, daha yetiyor bana. Bazı ağaçlar var çok karaktersiz, bazı ağaçlar var çok karakterli, sahiplenici. Ama genel olarak ağaçlara çok bir şey diyemem hepsi süper. Ağaçlara çok anlatırım." ifadelerini kullandı.

Ünlü ismin bu sözleri sosyal medyada gündem oldu. Bazı kullanıcılar Tilki'nin açıklamalarının anlamsız olduğunu dile getirdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!